fbpx

Zauważasz błędy własnych rodziców

I czujesz, że nie chcesz ich popełnić wobec swojej rodziny?

Nagle jednak orientujesz się, że stoisz w salonie lub przedpokoju i wykrzykujesz te same słowa, które kiedyś wykrzywkiwali do Ciebie lub siebie nawzajem Twoi rodzice.

Jak to możliwe, że powtarzamy je jak z automatu i nadal tkwimy w dawnych schematach, chociaż kiedyś postanowiliśmy sobie, że my przecież nigdy tacy nie będziemy. Kiedy jesteśmy zestresowani, przeżywamy trudne emocje, one nas dopadają i zachowujemy się tak, jak nigdy nie chcieliśmy. 

Na szczęście współczesna psychologia przekazuje nam wspaniałą wiadomość: Niezależnie od tego, jaka była przeszłość, nie jesteśmy przez nią zniewoleni. Ty i ja możemy zmieniać swoje życie na lepsze! Dlatego…. 

BĄDŹ ZMIANĄ!  ODRZUĆ TOKSYCZNE SCHEMATY I ZBUDUJ NOWE WZORCE W SWOJEJ RODZINIE! Przedstawiam Ci nowy program, który stworzyłam jako psycholog, terapeutka, kobieta i mama.

Sprawdzam cenę i zamawiam!

TO NIE JEST KOLEJNY KURS, KTÓRY BĘDZIE ZALEGAŁ W TWOJEJ SKRZYNCE e-mail I KTÓREGO NIE PRZEROBISZ…

…to kompleksowy program, dzięki któremu…

Zauważysz i nazwiesz niewspierające mechanizmy wyniesione z dzieciństwa, a obecne w Twoim własnym domu i odrzucisz to, co NIE jest Twoje

Zrozumiesz dlaczego ludzie się ranią, mimo, że się kochają i jak to zmienić

Zbudujesz nowe wzorce w swojej rodzinie tak, by szkodliwe schematy zatrzymały się na Tobie i już nie były przekazywane kolejnemu pokoleniu

Czy czujesz, że któreś z poniższych zdań odnosi się do Ciebie?

Jeśli chociaż jedno z poniższych zdań mówi o Tobie… to może być program dla Ciebie!

Postanowiłaś/eś, że pewne rzeczy będziesz robić inaczej, niż w rodzinnym domu, a jednak "łapiesz" się na tym, że w trudnych emocjach mówisz do bliskich dokładnie to samo, co kiedyś mówiono do Ciebie

Doświadczyłaś/eś w dzieciństwie skrzywdzenia, zranienia - być może w sensie fizycznym, a być może w sensie emocjonalnym, albo przeciwnie - traktowano Cię jak przyjaciółkę/ela dorosłych i mówiono o sprawach, o których nie powinno wiedzieć dziecko

Wiesz i czujesz, że potrzebujesz zmiany, ale boisz się cokolwiek zmienić. Jednocześnie widzisz, że czas płynie, a Ty stoisz w miejscu od lat

Masz niskie poczucie wartości i czujesz, że dbasz o wszystkich dookoła najlepiej, jak umiesz, tylko nie o siebie

W relacji partnerskiej nie dostajesz od drugiej osoby tego, czego potrzebujesz i oczekujesz

Ale teraz wyobraź sobie, że może być inaczej…

Wyobraź sobie, że masz świadomość, jak wiele własnych lęków, ograniczeń, schematów powielasz i przekazujesz swoim dzieciom i wprowadzasz do swojego  związku. Dzięki temu, że to widzisz, codziennie podejmujesz decyzję i wybierasz,  że chcesz postępować inaczej. W swoim domu i w swojej rodzinie tworzysz przestrzeń pełną miłości, akceptacji, wolności i wsparcia.

Owszem, kryzysy nadal się zdarzają, ale Ty już wiesz, jak z nich sprawnie wyjść dla dobra swojego i swojej rodziny. Nie zadręczasz się kolejnym poczuciem winy, a zamiast tego akceptujesz i rozumiesz zarówno siebie, jak i bliskie Ci osoby.  Dzięki temu wiesz co zrobić, by zrozumieć kierujące Tobą mechanizmy, stworzyć szczęśliwszy związek i wychować swoje dzieci na szczęśliwych, silnych i pewnych siebie ludzi. Że w codziennej gonitwie znowu pamiętasz o sobie, nie tylko jak o kimś, kto ma kolejne zadania do odhaczenia, popędzanym kolejnymi “muszę”, ale też jak o człowieku, który jest dla siebie ważny, ma własne marzenia, plany, umie stanąć po swojej stronie, umie wprowadzać zmiany, których chce i potrzebuje. Wyobraź sobie, że każdego dnia dajesz sobie czułość, zrozumienie i wsparcie. A Twoja rodzina bierze z Ciebie przykład.

Codziennie robisz kolejny krok, by odrzucić schematy, których nie chcesz i które szkodzą Tobie i bliskim.

Każdego dnia Tworzysz nowe wzorce w swojej rodzinie tak, by być wsparciem dla swoich dzieci i bliskich dorosłych. By oni czerpali od Ciebie to, co w Tobie najlepsze.

 

Uświadomiłaś/eś sobie, że NIE jesteś problemem ani nie jesteś zepsuta/y. Bo człowiek nie musi “być zepsuty”, by chcieć dla siebie ulgi czy zmiany. Jesteś wart/a tego, by przyjmować i dawać dobre rzeczy.

Tak może być… A jednak…

czujesz, że to nie takie proste.

Być może masz w pamięci rzeczy/ sytuacje/ doświadczenia, które nadal bolą?

Łapiesz się na tym, że powtarzasz słowa własnych rodziców, mimo, że obiecałaś/eś sobie, że nigdy taka/i nie będziesz? 

A może czujesz, że nie rozumiesz siebie, kogoś lub czegoś. Potrzebujesz odpowiedzi, ale nie masz do nich dostępu?

 

Tak nie musi już dłużej być!  Możesz być szczęśliwa/y i

jednocześnie mieć w pamięci doświadczenia, które nadal

bolą. Jednak nie musisz nieść tej historii dalej.

Możesz kogoś kochać i jednocześnie się na niego złościć. 

Możesz czuć za coś żal i jednocześnie czuć wdzięczność za coś innego.

Możesz jednocześnie chcieć przynależeć i się zbuntować. 

Możesz cieszyć się z różnych rzeczy, a jednocześnie nie umniejsza to Twojemu zranieniu.

Możesz przyjąć ze swojej przeszłości to co ważne, a jednocześnie odrzucić to, co ci nie służy.

Zmiana na głębokim poziomie może wywoływać lęk. To normalne i w porządku. I teraz decyzja należy do nas – czy szukamy w sobie odwagi, by zmierzyć się z tym, co wymaga zaopiekowania, czy odkładamy to na “wieczne kiedyś”

Czy dalej wybieramy, by te wszystkie szkodliwe schematy kierowały naszym życiem, czy sami bierzemy odpowiedzialność za wprowadzenie zmian na lepsze. Jeśli gdzieś w Tobie tli się odwaga, to dla mnie oznacza, że proces zmian już się rozpoczął!

Ludzie krzywdzą, bo sami zostali skrzywdzeni. Zmiana to proces. Proces, za którym  stoi decyzja, że NIE składam się z żalu, wyrzutów sumienia, poczucia krzywdy czy poczucia winy.

Czasem to, że rodzice popełnili wobec nas błędy, daje nam wolność wyboru, że chcemy w swoim życiu inaczej!

Dlatego stworzyłam program “Bądź zmianą! Odrzuć toksyczne schematy i zbuduj nowe wzorce w swojej rodzinie!” – byś dokonywał/a wyborów, które służą Tobie i Twoim bliskim!

Być był/a osobą, na której to, co boli i przeraża się zatrzyma. Byś nie przekazywał/a tego kolejnemu pokoleniu.

Być stworzył/a nowe, chciane i dobre.

I wiem, że będziesz wracać do tego programu w wielu trudnych momentach!

W ramach 10 modułów audio programu poprowadzę Cię krok po kroku przez proces budowania nowych wzorców – od zauważenia i nazwania szkodliwych rodzinnych  schematów, poprzez samowspółczucie i świadomość, że nie wszystko było złe, po decyzję o wybaczeniu i wprowadzeniu zmian, byś z miłością tworzył/a bezpieczną przestrzeń we własnym domu dla siebie i bliskich. 

TEMATY MODUŁÓW AUDIO:

1. Rodzinne przekazy i oczekiwania

2. Tajemnice i przemoc

3. Samowspółczucie

4. Opłakanie dzieciństwa

5. Wybaczenie to decyzja

6. Niewspierające mechanizmy nie są moje

7. Szczęście, które może przerażać

8. Nie wszystko było złe

9. Lojalność, granice i zmiana

Program jest teraz w przedsprzedaży. Dlatego, w podziękowaniu za Twoje zaufanie, cena jest niższa. Dostęp do materiałów otrzymasz w lutym. 

Co otrzymasz w ramach zamówienia?

Ze wględu na to, że trwa przedsprzedaż, dostęp do platformy programu otrzymasz 18.01.2023r. Na platformie znajdziesz nagrania audio do każdego z 10 modułów, karty pracy oraz praktyczne ćwiczenia.  Cały program jest oparty o konkretną wiedzę i moje doświadczenie jako psychologa, terapeutki, mamy, żony i kobiety, z praktycznymi ćwiczeniami i wskazówkami w zakresie ich wykonywania. Ćwiczenia są krótkie, bo wiem, że masz mało czasu…

Możesz też wybrać wersję z indywidualnym wsparciem w formie sesji online. Podczas takich sesji możesz poruszyć ważne dla Ciebie kwestie, wyznaczyć cele lub omówić efekty, jakie osiągniesz podczas programu.

Ale to nie jest najważniejsze, co otrzymasz, prawda? Ważniejsze są efekty!

Dlatego skupmy się na tym, na jakie efekty możesz liczyć, jeśli rozpoczniesz pracę, przez którą prowadzę krok po kroku w programie 🙂

Z

Nazwiesz i zrozumiesz, co w Twojej rodzinie było krzywdzące. Przestaniesz czekać na "przepraszam", bo przestaniesz potrzebować, by to słowo uprawomocniło Twoje zranienie

Z

Dowiesz się, co znaczącego wnosisz w historię swojej rodziny. Dzięki temu będziesz mogła/mógł podjąć działania, by relacje w Twoim domu były szczęśliwsze i bezpieczniejsze

Z

Będziesz wiedzieć jak wprowadzić zmianę, by przestać powielać to, czego nie chcesz. Zrozumiesz, że to, co myślisz, wpływa na to, jak żyjesz i jakie relacje tworzysz

Z

Poczujesz ulgę, bo przestaniesz pielęgnować w sobie urazę. Zrozumiesz, że nie jesteś tym, kim Cię kiedyś nazwano, ani tym, co Ci kiedyś uczyniono. Weźmiesz odpowiedzlaność za Twoje postępowanie we własnej rodzinie i związku.

Po praktycznym przejściu tego programu weźmiesz odpowiedzialność za historię, którą tworzysz we własnej rodzinie i własnym związku.

Zastanów się kim jesteś. Jak przedstawił(a)byś się, gdybyś miał/a powiedzieć o sobie coś szczerego i prawdziwego?

Bez względu na to co odpowiesz,  zapytałam Cię: Jak się o tym dowiedziałaś/eś? Tego, że jesteś właśnie taka/i?

I to już jest pytanie o Twoją historię.  O tym co Ci dano, lub czego Ci nie dano.

Czasem gdy myślimy o różnych doświadczeniach to nadajemy sobie na ich postawie jakieś cechy. A czasem ktoś inny robi to za nas – i ta etykietka towarzyszy nam w codzienności bez względu na to, czy jest prawdziwa czy nie.

Nie jesteś tym, jak Cię nazwano. Nie jesteś tym, czego Ci nie dano, a czego potrzebowałaś/łeś. 

Ale to, co myślisz o sobie wpływa na to jak żyjesz.

Twoja odpowiedzialność, ale i wolność to przyjrzeć się swojemu doświadczeniu i uczynienie z niego czegoś, co będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie. 

 Po czym poznasz, że coś Ci służy? Po spokoju, po akceptacji dla swoich własnych błędów i dla błędów innych ludzi, po wyborze czynienia tak samo lub inaczej w odniesieniu do Twoich przeżyć i doświadczeń. 

Czy jesteś w drodze do swoich wyborów czy też już tę wolność wyboru masz w sobie?

Sprawdź wybrane opinie osób, które już ze mną współpracowały! 🙂

Opinie są anonimowe, bo jako psychologa obowiązuje mnie tajemnica zawodowa.

 

 

Prezentowane na tej stronie ceny są jednocześnie najniższymi cenami w ostatnich 30 dniach.

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Diana Zalewska.

Jestem psychologiem i terapeutką. W swojej pracy opieram się na terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Stale rozwijam swój warsztat podczas szkoleń specjalistycznych oraz poddaję swoją pracę superwizji. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Jestem przekonana, że doświadczenie tworzenia własnej rodziny pozwala mi lepiej zrozumieć to, z czym się zmagasz w swoim życiu, a tym samym lepiej Ci pomóc.

Od wielu lat pracuję z drugim człowiekiem i wiem, że kluczowym momentem jest zauważenie tego, co “nie jest moje” oraz tego, czego “nie chcę w moim życiu”. To moment, od którego zaczyna się ZMIANA.  Kocham moją pracę za to, że pozwala mi uczestniczyć w tych procesach i  czuję się zaszczycona, gdy ktoś z Was obdarza mnie zaufaniem i zaprasza do swojego świata. To wielka wdzięczność i wzruszenie móc Wam towarzyszyć w Waszych podróżach do siebie.

 

Jesteś zdecydowana?

Wybierz odpowiednią wersję i BĄDŹ ZMIANĄ W SWOJEJ RODZINIE!

Jeśli wybierzesz wersję z prywatnym wsparciem, umówimy się  mailowo na sesję indywidualną.

Opinia Uczestniczki warsztatów

Cieszę się że mogłam uczestniczyć w rozważaniach o wartościach, emocjach i wewnętrznym dziecku. Mojemu wewnętrznemu dziecku brakowało miłości i zainteresowania ze strony rodziców, a było wystawione na strach i poczucie winy i że trzeba spełniać czyjeś prośby nie ważne czy nam to odpowiada. Dzięki tym zajęciom mogłam wejrzeć w podłoże swoich zachowań i emocji.

Opinia Uczestniczki warsztatów

Dzisiejsze spotkanie online wprowadziło nadzieję na lepsze jutro. Dobrze czasem spojrzeć na całą otaczającą nas rzeczywistość z innej perspektywy. Docenić siebie, a nie tylko robić sobie wyrzuty sumienia.

Co dokładnie znajdziesz w programie online “Bądź zmianą! Odrzuć toksyczne schematy i zbuduj nowe wzorce w swojej rodzinie”?

Moduł 1: Rodzinne przekazy i oczekiwania
Moduł 2: Tajemnice i przemoc
Moduł 3: Lęki i przekonania
Moduł 4: Samowspółczucie
Moduł 5: Opłakanie dzieciństwa
Moduł 6: Wybaczenie to decyzja
Moduł 7: Niewspierające mechanizmy nie są moje
Moduł 8: Szczęście, które może przerażać
Moduł 9: Nie wszystko było złe
Moduł 10: Lojalność, granice i zmiana

 

 

Copyright © 2022 Diana Zalewska. Polityka prywatności