fbpx

Świetnie, że ze mną jesteś!

Dziękuję!!

Pobierz plik PDF klikając na przycisk poniżej

w

Chcesz więcej?

Umów się na darmowe konsultacje. W trakcie 15 minut rozmowy odpowiem na Twoje pytania.

– jaki wpływ mają Twoje emocje na zachowanie dziecka?

-co zrobić gdy zaczyna się bunt dwulatka?

-co zrobić by dziecko było „grzeczne”?

– dlaczego Twoje dziecko jest takie nieznośne?

– jak nauczyć się mówić o emocjach?

–  czy zawsze powinnaś być konsekwentna?

  •  Podczas rozmowy nakreślisz mi sytuację, a ja dam wskazówki.  Jeśli uznasz że to jest dla  Ciebie, to pełny plan działania dostosowany do Ciebie i Twojej rodziny, możemy opracować podczas pełnej konsultacji lub programu wsparcia.

0 komentarzy

Wychodzę z tego spotkania z przekonaniem, że podejmowanie prób ma sens, że można coś zmienić i że to jest ta droga. Dało mi to przemyślaną i poukładaną bazę do podjęcia kroków. Mogłam inaczej spojrzeć na siebie. Podczas konsultacji miałam przeświadczenie, że usłyszę swoje odbicie, a nie krytykę. Metoda, którą pracujesz dała mi to, czego teraz najbardziej potrzebuję . To dla mnie dobra metoda

Morze empatii, ciepła, zrozumienia, a do tego jeszcze profesjonalizmu i wiedzy merytorycznej popartej badaniami naukowymi, ale także bogatym doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi. Tutaj nie poczujesz się jak beznadziejny rodzic, który nie radzi sobie ze swoim dzieckiem i nic nie potrafi, tutaj dostaniesz konkretne wskazówki do wykorzystania od zaraz, bez lania wody i wywracania oczami, tutaj poczujesz się jak na kawie z przyjaciółką, która daje pozytywnego kopniaka do działania! Gorąco polecam!

Jeśli jakaś sfera naszego rodzicielstwa wymaga 'przegadania' to tylko z Nią. Bardzo kompetentna, empatyczna, mądra i ciepła osoba. Od pierwszych chwil stwarza atmosferę pełną zrozumienia, wolną od dystansu i oceniania. Gorąco polecam!