fbpx

Cieszę się, że ze mną jesteś!

Dziękuję!

Pobierz ebook klikając przycisk poniżej:

Ale jeszcze nie uciekaj!

;

Chcesz pomocy już teraz? Czujesz się przytłoczona w macierzyństwie?

Być może potrzebujesz jeszcze więcej PRAKTYCZNYCH informacji na temat radzenia sobie w macierzyństwie bez frustracji. Dlatego może zainteresować Cię mój kompleksowy, praktyczny poradnik:

„JAK BYĆ SZCZĘŚLIWSZYM RODZICEM. WSPARCIE DLA RODZICÓW, KTÓRZY CZUJĄ SIĘ PRZYTŁOCZENI I MAJĄ JUŻ DOŚĆ”

Jest to przygotowany przeze mnie – jako mamę i psychologa – praktyczny przewodnik, który pokaże Ci jak przezwyciężać kryzysy w macierzyństwie oraz dlaczego najpierw warto zająć się sobą, by móc budować szczęśliwe relacje z dziećmi.

Codziennie odliczasz godziny, aż dzieci pójdą spać?

Wyobraź sobie, że może być inaczej…

Wyobraź sobie, że bardziej cieszysz się życiem i macierzyństwem. Owszem, kryzysy nadal się zdarzają, ale Ty już wiesz, jak z nich sprawnie wyjść dla dobra swojego i swojej rodziny. Nie zadręczasz się kolejnym poczuciem winy i jesteś pewna, że jesteś wystarczająco dobrą mamą. Dzięki temu wiesz co zrobić, by niekonstruktywna krytyka i zwykłe “wbijanie szpileczek” nie bolało Cię godzinami. Że w codziennej gonitwie znowu pamiętasz o sobie nie tylko jako mamie, ale też jako partnerce, żonie, przyjaciółce czy po prostu kobiecie.

 

Po przeczytaniu tego ebooka codziennie zrobisz kolejne, małe kroki, by pamiętać o sobie nie tylko, jako o mamie, ale i jako kobiecie.

Przestaniesz odkładać siebie na potem, aż dzieci urosną.

Zatroszczysz się w końcu nie tylko o swoje dzieci, ale także o siebie już teraz.

 

Przypomnisz sobie o swoich marzeniach i potrzebach, ułożysz siebie na nowo i odzyskasz energię do życia!

UWAGA: masz tylko pół godziny na zamówienie w tej cenie. 

To prezent tylko dla nowych, zainteresowanych czytelników newslettera, takich jak Ty.

Nie wiesz, czy to coś dla Ciebie? OBEJRZYJ KRÓTKIE WIDEO I DOWIEDZ SIĘ…

…jak ebook wygląda w środku!

To nie tylko ebook “do przeczytania” – zawarłam tam praktyczne ćwiczenia i wskazówki!

Jak pomóc sobie, gdy poczucie winy przytłacza i niszczy

Jak poradzić sobie z krytyką, gdy emocje "gniotą" godzinami. Jak postawić innym granicę bez agresji i "przepraszania, że żyję"

co zrobić, by o siebie zadbać, nawet gdy nie masz czasu - budujemy fundamenty myślenia o sobie z życzliwością

Nie wierzę w słodkie macierzyństwo polane lukrem. Ale wierzę, że każda z nas może stać się szczęśliwszą mamą na co dzień, bez odkładania tego na nieokreśloną przyszłość! 

Dlatego właśnie, dla takich kobiet jak Ty, stworzyłam ebooka “Jak być szczęśliwszym rodzicem

I NIE jest to ebook, którego czytanie zajmie Ci wiele dni. Dzięki przystępnej, graficznej formie z praktycznymi ćwiczeniami, pochłoniesz go w okamgnieniu…

…i będziesz do niego wracać w wielu trudnych momentach!

W ramach 3 rozdziałów ebooka poprowadzę Cię przez cały proces stawania się szczęśliwszym rodzicem – od radzenia sobie z wyrzutami sumienia, poprzez radzenie sobie z tym, że inni krytykuję Cię jako mamę, aż po zbudowanie fundamentów w naszym myśleniu, byś z miłością zadbała o siebie jako wartościową kobietę w tym codziennym chaosie. 

Co otrzymasz w ramach zamówienia?

Trzyczęściowy, praktyczny ebook w formie kursoksiążki  z konkretną wiedzą opartą o moje doświadczenie jako psychologa i jako mamy, z praktycznymi ćwiczeniami i wskazówkami w zakresie ich wykonywania. Ćwiczenia są krótkie, bo wiem, że masz mało czasu…

Możesz też wybrać wersję z nagraniami z warsztatów online z psychologiem poprzedzających premierę ebooka:

3 DNI, by poczuć się lepiej w macierzyństwie”, a także wersję z nagraniami i indywidualną pracą online ze mną, gdy czujesz, że dopadł Cię kryzys emocjonalny i nie wiesz jak z niego wyjść. Gdy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia!

Ale to nie jest najważniejsze, co otrzymasz, prawda? 

Dlatego skupmy się na tym, z jakimi efektami ubocznymi musisz się liczyć, jeśli rozpoczniesz pracę, przez którą prowadzę krok po kroku w ebooku 🙂

Z

Poczujesz się wystarczająco dobrą mamą i będziesz umiała sprawić, by wyrzuty sumienia Cię budowały, zamiast niszczyć

Z

Nie będziesz się zadręczała krytyką godzinami i będziesz potrafiła na nią reagować bez agresji i i bez uległości

Z

Będziesz wiedziała, jak zadbać o siebie, nawet, gdy nie masz czasu. Zbudujesz fundamenty, bo wszystko zaczyna się w głowie

Z

Przestaniesz odkładać siebie na później i poczujesz się lepiej na co dzień

Dla zdecydowanych świetna cena!

Skorzystaj w ciągu pół godziny 🙂

[

Jeśli mnie jeszcze dobrze nie znasz…

Nazywam się Diana Zalewska.
Jestem mamą dwóch synów – Starszego i Młodszego. Skończyłam studia psychologiczne, studia podyplomowe i szereg kursów dotyczących rozwoju dziecka. Pracowałam z rodzinami i dziećmi jeszcze zanim zaczęłam wychowywać własne.

Wiem jak ważna w wychowaniu dzieci jest relacja nie tylko z dzieckiem, ale i z samą sobą.
Dlatego wspieram rodziców takich, jak Ty, aby, zamiast się ciągle poświęcać, nabrali świadomości własnych potrzeb, poukładali siebie na nowo, odnaleźli energię do życia i cieszyli się rodzicielstwem, zamiast codziennie odliczać godziny, aż dzieci w końcu pójdą spać.