fbpx

Diana Zalewska,

psycholog dla rodziców zaprasza:

Pobierz darmowy ebook

Jak mniej krzyczeć i mniej się złościć na dzieci, nawet jeśli przez pół dnia powtarzasz sobie pod nosem „Ja zaraz oszaleję!” 

 Dowiesz się jak się opanować, by dziecko chętniej Cię słuchało, zamiast się Ciebie bać

Poznasz skuteczne sposoby, by wyrzucić z siebie złość, ale by Twoja reakcja nie raniła przy okazji innych

Czasem rodzice przychodzą do mnie konsultacje i mówią: „Każdego ponoszą nerwy, każdy się wkurza”. Bardzo by chcieli, aby inni ludzie, robili tak samo, jak oni. Jeśli okazuje się, że mnóstwo osób  nie działa w ten sposób, nie wierzą w to. Myślą, że to jest niemożliwe.

A to jest możliwe, ale wymaga nieustannej pracy, „poukładania siebie”, przyjrzenia się swoim doświadczeniom i emocjom.  Z  każdym nabywanym doświadczeniem spokojnej reakcji jest ŁATWIEJ!

Dlatego zrób pierwszy krok i POBIERZ mój poradnik:

Psycholog Diana Zalewska

Pomagam rodzicom lepiej zrozumieć własne dzieci i pokazuję co zamiast kar, nagród i krzyków. Wyjaśniam jak rozwijają się dzieci, czego możemy od nich oczekiwać, a czego nie i dlaczego robią to, co robią. Pomagam rodzicom „pukładać siebie”, swoje emocje, relacje, daję im wsparcie w codziennych zmaganiach. To wszystko w oparciu o wychowanie w bliskości i w szacunku do dzieci i rodziców,

Polecam! 
Dzięki za ten ebook. Myślę, że bardzo się przyda rodzicom. Trudno mi było opanować emocje, a teraz mi się to udaje. Już teraz wykorzystuję większość metod, które przedstawiłaś, zazwyczaj robię mix tego, co przyjdzie mi do głowy.

Monika 

 Dziękuję, już skorzystałam. Odpowiedziałam dzieciom, że jestem zła jak lew z powodu bałaganu, który zrobili i będę jak lew ryczeć, jak tego nie sprzątną.
Powoli, rozkładając na czynniki pierwsze, opowiedziałam im o co proszę teraz, aby zrobili po kolei, aż wszyscy zaczęliśmy się z tego śmiać, a dzieci posprzątały sajgon, który zrobiły. Dzięki, świetna to jest metoda. To naprawdę fajnie działa. Fakt, że też zwizualizowałam sobie swoją złość i spuściłam ją w kibelku
😂

Agnieszka

Wiesz, gdzieś mi to z tyłu głowy siedzi i wracam myślami do tego ebooka. Szczególnie gdy ciśnienie mi skacze i wtedy staram się określić dlaczego jestem nerwowa, co jest takiego, że szybko się denerwuję i rzeczywiście to mnie uspokaja. Samo zastanowienie się nad uczuciem, frustracją, dyskomfortem 🙂 Stwierdziłam, że muszę mężowi dać przeczytać.
Ewelina