fbpx

POBIERZ

BEZPŁATNIE

 

EBOOK “JAK MNIEJ KRZYCZEĆ I MNIEJ ZŁOŚCIĆ NA DZIECKO”

I ROZWIĄZUJ CODZIENNE PROBLEMY SPOKOJNIEJ, NIŻ DO TEJ PORY!

Czy Ty też czasami chciałabyś być spokojniejszą mamą, ale trudno Ci zapanować nad swoją złością?

POBIERAJĄC PORADNIK DOWIESZ SIĘ JAK:

Z

Rozwiązywać codzienne problemy spokojniej, niż do tej pory

Z

Lepiej określać własne potrzeby i stawiać siebie wyżej, niż dotąd, by dzięki temu...

Z

...mniej się złościć i krzyczeć na swoje dziecko!

OBEJRZYJ KRÓTKIE WIDEO I DOWIEDZ SIĘ…

…jak ebook wygląda w środku!

To nie tylko ebook “do przeczytania” – zawarłam tam praktyczne ćwiczenia i wskazówki, jak radzić sobie ze swoją złością!

garść informacji o złości - z czego wynika i co nam daje

jak pracować ze swoją złością na zimno, gdy masz największy wpływ na swoje zachowanie

co zrobić, gdy emocje zaczynają wzbierać w relacjach z dziećmi, jak zredukować napięcie

Sprawdź opinie osób, które już skorzystały!

Polecam! 
Dzięki za ten ebook. Myślę, że bardzo się przyda rodzicom. Trudno mi było opanować emocje, a teraz mi się to udaje. Już teraz wykorzystuję większość metod, które przedstawiłaś, zazwyczaj robię mix tego, co przyjdzie mi do głowy.

Monika 

 Dziękuję, już skorzystałam. Odpowiedziałam dzieciom, że jestem zła jak lew z powodu bałaganu, który zrobili i będę jak lew ryczeć, jak tego nie sprzątną.
Powoli, rozkładając na czynniki pierwsze, opowiedziałam im o co proszę teraz, aby zrobili po kolei, aż wszyscy zaczęliśmy się z tego śmiać, a dzieci posprzątały sajgon, który zrobiły. Dzięki, świetna to jest metoda. To naprawdę fajnie działa. Fakt, że też zwizualizowałam sobie swoją złość i spuściłam ją w kibelku
😂

Agnieszka

Wiesz, gdzieś mi to z tyłu głowy siedzi i wracam myślami do tego ebooka. Szczególnie gdy ciśnienie mi skacze i wtedy staram się określić dlaczego jestem nerwowa, co jest takiego, że szybko się denerwuję i rzeczywiście to mnie uspokaja. Samo zastanowienie się nad uczuciem, frustracją, dyskomfortem 🙂 Stwierdziłam, że muszę mężowi dać przeczytać.
Ewelina

POBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ I ODZYSKAJ SPOKÓJ W MACIERZYŃSTWIE!

Nazywam się Diana Zalewska.

Jestem psychologiem i wspieram kobiety, które czują, że zatraciły siebie w macierzyństwie, aby nabrały energii do życia i poukładały siebie na nowo. A przy tym sama również jestem mamą dwójki dzieci, więc doskonale rozumiem moje klientki.

Dzielę się wiedzą na temat emocji i budowania dobrych relacji ze sobą i z innymi. Pokazuję dlaczego najpierw warto zająć się sobą, aby budować szczęśliwe relacje z dziećmi.

Wspieram rodziców którzy kochają swoje dzieci nad życie, ale czują, że utknęli, aby, zamiast ciągle się poświęcać, nabrali świadomości własnych potrzeb i cieszyli się rodzicielstwem zamiast odliczać godziny, aż dzieci pójdą spać.

Czy Ty też jesteś jednym z nich? Zapraszam, poznajmy się lepiej!

© 2020 Diana Zalewska. Polityka prywatności