fbpx

Nie jesteś rodzicem, ale już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wizytą u psychologa?

 

RÓWNIEŻ MOGĘ CI POMÓC!
.

TYTUŁ

ODEZWIJ   SIĘ DO MNIE, JEŚLI CZUJESZ, ŻE KTÓREŚ Z PONIŻSZYCH ZDAŃ JEST O TOBIE:

 

  •  czasem myślisz, że coś z Tobą nie tak i że inni nie mają takich problemów

  •  czujesz się źle sama ze sobą albo sam ze sobą, wciąż robisz coś ze względu na innych, a potem czujesz złość i frustrację. Twoje poczucie wartości kuleje, brakuje Ci uwagi poświęconej sobie 

  • nie masz wsparcia nigdzie dookoła, brakuje Ci czasu dla siebie, chodzisz ciągle zła/y i sfrustrowana/y 

  • jesteś na zakręcie zawodowym, nie wiesz jak i gdzie chcesz pracować

  •  czujesz się źle w relacji z drugą osobą, często wybuchasz, albo to w stosunku do Ciebie ktoś wybucha, wciąż czujesz napięcie w brzuchu albo “gulę” w gardle

  • masz wrażenie, że nie umiesz zbudować trwałej relacji, bo kolejny Twój związek się rozpadł

  • czujesz, że życiowe wyzwania Cię wypalają i jest Ci trudno, bo ile można jechać na rezerwie…

  •  już od dawna coś Ci nie pasuje, jest Ci źle tak, jak jest. Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz co. Albo wiesz co, ale nie wiesz jak

  • brakuje Ci pewności siebie, masz niskie poczucie własnej wartości

To zgłoś się do mnie – rozpoczniemy współpracę. A jeśli chcesz wcześniej zobaczyć, jak pracuję, zapraszam do umówienia bezpłatnej, 15-minutowej konsultacji wstępnej:

Co dostajesz?

– Wybrany pakiet konsultacji online prowadzone metodą Dialogu Motywującego (każda po ok. 60 min, raz w tygodniu). Nieważne, gdzie mieszkasz – nie musisz nigdzie jechać.
Oprócz tego Moje wsparcie email miedzy konsultacjami, bo przecież w międzyczasie wiele może się wydarzyć. Jest możliwość pracy wieczorami i w soboty, bo zdaję sobie sprawę, że możesz pracować i nie mieć czasu na takie spotkania w ciągu dnia.

Nie ma możliwości wykupienia pojedynczej konsultacji prowadzonej metodą Dialogu ponieważ chcę, by udało Ci się znaleźć realne rozwiązanie swoich problemów, żebyśmy wypracowali konkretne efekty podczas tej pracy – do tego trzeba przynajmniej kilku spotkań, a nie jednej godziny, po której prawdopodobnie powiesz “Psycholog nie pomógł”.

Zapraszam, “poukładasz siebie”, znajdziesz rozwiązania tam, gdzie wydaje Ci się to niemożliwe, nawet jeśli przez większość czasu nie masz wsparcia i możesz liczyć tylko na siebie.

Gdy myślisz, że potrzebujesz kopniaka, by to wszystko ogarnąć, to prawdopodobnie, wcale nie potrzebujesz, by Cię kopać. Potrzebujesz WSPARCIA!

Polecam! 
Ciepła, uważna, mądra, nawiązuje świetny kontakt, w pełni profesjonalna 

Morze empatii, ciepła, zrozumienia, a do tego jeszcze profesjonalizmu i wiedzy merytorycznej popartej badaniami naukowymi, ale także bogatym doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi. Tutaj nie poczujesz się jak beznadziejny rodzic, który nie radzi sobie ze swoim dzieckiem i nic nie potrafi, tutaj dostaniesz konkretne wskazówki do wykorzystania od zaraz, bez lania wody i wywracania oczami, tutaj poczujesz się jak na kawie z przyjaciółką, która daje pozytywnego kopniaka do działania! Gorąco polecam!

Jeśli jakaś sfera wymaga 'przegadania' to tylko z Nią. Bardzo kompetentna, empatyczna, mądra i ciepła osoba. Od pierwszych chwil stwarza atmosferę pełną zrozumienia, wolną od dystansu i oceniania. Gorąco polecam!

Skąd wiem, że to działa? Bo jeśli się w tym szkolę, to sprawdziłam na sobie. Technika Dialogu Motywującego jest to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy, jakie znam, a niewielu psychologów pracuje w oparciu właśnie o nią.

W trakcie naszej współpracy przyglądasz się sobie, swoim emocjom, obawom, blokadom, zmęczeniom, rozważasz czy chcesz zmiany, a jeśli tak, to jakiej i jak to zrobić. Wszystko dzięki narzędziom, które stosuję w rozmowie. Nie dostajesz złotych rad ani zaleceń co zrobić. Pracujemy na Twoich wartościach, Ty znajdujesz rozwiązania dobre dla Ciebie i co najważniejsze odkrywasz, że masz zasoby, by je wprowadzić, nawet jeśli wydaje Ci się teraz, że nic się nie da zrobić.

A od strony technicznej, konsultacje wyglądają tak 🙂