fbpx

Jak poradzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka bez kar, krzyków i wchodzenia sobie na głowę i jednocześnie zadbać o bezpieczną relację?

WSParciopak - ogrom wsparcia dla rodziców, którzy myślą, że próbowali już wszystkiego!

Dowiedz się, jak poradzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka bez kar, krzyków i wchodzenia sobie na głowę! byś mogła być taką mamą, jaką zawsze chciałaś!

Wsparciopak To Program indywidualnej pracy w który bardzo się angażuję, dlatego przygotowałam tylko 10 miejsc!

 

 

 WSParciopak  to wyjątkowy program online dla rodziców, gdzie jesteśmy w stałym kontakcie przez 4 tygodnie i pracujemy na bieżąco nad tym, co dzieje się w twoim domu! 

Bardzo się angażuję w tę pracę, dlatego jest tylko 10 miejsc. Jesteś zdecydowana?

N

WSPARCIOPAK jest dla Ciebie, jeśli:

 • Przez sporą część dnia ciśnie Ci się na usta “Ja zaraz oszaleję!”
 • Coraz częściej stosujesz zamaskowane kary: “Jeśli się zaraz nie uspokoisz, zabiorę Ci zabawkę”, “Jeśli będziesz tak krzyczeć, nic Ci nie kupię”
 • Masz poczucie, że Twoje dziecko robi Ci na złość lub chce coś wymusić krzykiem,  bo żadne prośby i tłumaczenia nie działają
 • Masz dość skakania na rzęsach, żeby tylko dziecko się ubrało, zjadło, wysikało, umyło ręce
 • Nie masz już pomysłu jak reagować na zachowania dziecka, które tak bardzo Cię irytuję, bo masz wrażenie, że nic nie działa
 • Nie wiesz jak pomóc dziecku, gdy ma irracjonalne lęki, nie chce iść do dzieci, “przykleja” się do mamy, nie chce chodzić do przedszkola

ALE to nie wszystko…

 

 • Czujesz się samotna i trudno Ci zadbać o siebie, bo przez 5 – 6 dni w tygodniu od rana do wieczora jesteś praktycznie sama z dziećmi, bez rodziny i przyjaciół
 • Zdajesz sobie sprawę, że wiele zachowań dziecka to normalny etap, ale coraz częściej ponoszą Cię nerwy tak, że masz ochotę wybuchnąć, dać dziecku klapsa albo wystawić je na balkon
 • Coraz częściej macie w domu różne zdanie na temat wychowania dziecka. Nie masz pojęcia jak rozmawiać, aby przekonać go do swoich racji i masz poczucie, że te sprzeczki odbijają się na dziecku
Z

Dlaczego warto?

 • Bo dowiesz się jak mówić, by dziecko w końcu zaczęło Cię słuchać
 • Bo wzmocnisz siebie, by być taką mamą, jaką zawsze chciałaś
 • Bo dowiesz się jak rozładowywać napięcia i regulować swoje emocje  bez krzyków i poczucia winy
 • Bo w końcu będziesz wiedzieć jak zadbać o siebie bez wyrzutów sumienia, nawet jeśli teraz stawiasz swoje potrzeby na ostatnim miejscu i nawet jeśli nie masz rodziny do pomocy.
 • Bo po prostu i najzwyczajniej w świecie będzie Ci łatwiej!
 • Bo pomogłam już dziesiątkom rodziców zarówno stacjonarnie, jak i online, lepiej rozumieć i dogadać się z własnym dzieckiem
R

Co zyskasz przystępując teraz?

 

 • 4 TYGODNIE wsparcia i indywidualnej pracy dopasowanej do potrzeb Twoich i Twojej rodziny
 •  4 konsultacje online + wsparcie email między konsultacjami, gdzie omawiamy bieżące wydarzenia i dostajesz ode mnie zeszyty ćwiczeń ze wskazówka
 • 4 zeszyty ćwiczeń wraz ze wskazówkami
 • Specjalne BONUSY ( autorska książeczka Ani Żurawskiej “Hania i Franek w nowym przedszkolu”,  autorski PDF “Jak ogarnąć poranek i wyjść z dzieckiem na czas”) warte łącznie prawie 65 zł
 • Wyjątkowo niską cenę – jest to program pilotażowy i pierwsza edycja, dlatego cena jest tak atrakcyjna jak na tego typu usługi! Standardowa konsultacja kosztuje u mnie 120 zł (ta cena wkrótce wzrośnie), więc na samych konsultacjach oszczędzasz 80 zł, a nie wyceniłam jeszcze wsparcia email, które jest nieograniczone przez 4 tygodnie i zeszytów ćwiczeń!
 • Wygodną formę współpracy online – bez dojazdów i organizowania opieki nad dziećmi

Gdy Ty będziesz myśleć, że próbowałaś już wszystkiego, ja pokażę Ci co robić krok po kroku i dodam Ci skrzydeł!

Na jakich tematach skupia się WSPARCIOPAK:

Spotkanie 1: Próbowałam już wszystkiego - nastawienie ma znaczenie

Zastanawiamy się, które zachowanie dziecka najbardziej wyprowadza Cię z równowagi, podpowiadam czy to zachowanie mieści się w normie dla wieku, czy może warto odwiedzić z dzieckiem specjalistę i wypracowujemy rozwiązania – co można z tym zrobić, jak wspierać dziecko i siebie w trudnościach, jak reagować bez krzyków i kar.

Zachowania, o które często pytają rodzice to: bicie rodzica, rodzeństwa lub innych dzieci, zabieranie zabawek, napady wściekłości, nieśmiałość, jak pomóc dziecku radzić sobie z lękiem, kłótnie między rodzeństwem, jak wspierać dziecko wysokowrażliwe.

Spotkanie 2: Komunikowanie to wyzwanie!

Jak mówić, by dzieci zaczęły słuchać, jak powstrzymać wybuchy złości, jak usłyszeć o co tak naprawdę w tym chodzi.

Daje Ci konkretne narzędzia komunikacji oparte na Dialogu Motywującym, które możesz zastosować zarówno w rozmowie z dzieckiem, jak i z dorosłym!

Spotkanie 4: Jak o siebie zadbać w tym kociokwiku?

Nie da się tego wszystkiego udźwignąć, gdy jedziesz na rezerwie. Jak o siebie zadbać, nawet jeśli jesteś przez większość czasu sama z dziećmi, wszystko jest na Twojej głowie i nie masz nikogo do pomocy?

Spotkanie 4: Jak to wszystko połączyć?

Podczas tego spotkania podsumowujemy efekty i pracujemy nad tym, aby nie były na chwilę, a na stałe

Te tematy to pewne ramy, ale WSPARCIOPAK to program indywidualny, co oznacza, że może być tak modyfikowany, by pracować nad tym, co TERAZ dla Ciebie ważne i czego teraz potrzebujesz!

Zastanawiasz się czy warto?

Niektórzy mówią, że praca nad sobą jest trudna i długa. Wiesz na co schodzi najwięcej czasu? Na wątpliwości, wahania i obawy. Na dokonanie wyboru lub odwlekanie go. Lepszy moment nigdy nie nadejdzie.
Skoro szukasz odpowiedzi, pracy, wiedzy, to masz na czym budować. Jeśli sobie to wszystko poukładasz, będziesz ćwiczyć i zmienisz swoje reakcje – będzie lepiej. Naprawdę. Wiem, że łatwo się zniechęcić, że nie wiadomo od czego zacząć i jak wytrwać. Dlatego prowadzę Cię krok po kroku.

Jeśli czujesz nawet zalążki gotowości do pracy nad sobą, to znak, że masz na czym budować!

WSPARCIOPAK to pilotaż, ale spójrz co mówią rodzice o współpracy ze mną w ramach innych programów:

Na pewno jest mi się łatwiej odnaleźć w tej nowej sytuacji i wiem jak stąpać po tym nowym grunice😉dzięki czemu czuje się pewniej i wiem z czego wynika np płacz u mojego dziecka. Jak nadszedł ten pierwszy dzień, mimo wielu moich obaw miałam wiedzę jak postępować z córką, aby proces adaptacji przebiegał łatwiej, np rytuał pożegnań bardzo nam pomógł napewno jeszcze długa droga przed nami ale te wskazówki wiele ułatwiają.

Gdy sama byłam dzieckiem nikt za bardzo nie pytał mnie, jak się czuje w danej sytuacji a Ty Diana uzmysłowiłaś mi jakie to jest ważne, co czuje moje dziecko. Zawsze gdy pytałam ją: "Dlaczego nie chcesz iść na plac zabaw", słyszałam krótką odp "Bo nie". Gdy zmieniłam strategię i zapytałam "Jak się czujesz na placu zabaw?", usłyszałam całą wypowiedź razem z tym czego się obawia, jak tam idzie, że aż mnie zamurowało. 

Po za tym, moje dziecko zaczęło nazywać swoje uczucia i tłumaczy ze w przedszkolu jest fajnie, ale jest jej smutono bo tęskni za rodzicami. Wiem że pytasz o adaptację, ale to jest tylko część jakiegoś procesu i umiejętności komunikacji z dziekciem w którym bez wątpienia mi pomogłaś♥️

Bez Twojego wsparcia być może załamałabym się po pierwszym dniu przedszkola i zaczęła się wycofywać, a tak wiem, że ten proces może tak przebiegać i wiem co mogę robić, żeby córka czuła moje wsparcie, czuję się pewniej i też wzięłam sobie radę do serca żeby zaufać personelowi, to też dużo ułatwia.

Jednym słowem SUPER ROBOTA przemyślana i pełna profesjonalnej wiedzy!

M.

pedagog i mama

Nieoceniona pomoc! Duża dawka wiedzy połączona z indywidualnym podejściem do potrzeb dziecka i rodziców oraz ogromną empatią i wrażliwością. Moje dziecko jest bardzo wrażliwe, do tej pory, przebywało głównie ze mną i miałam duże obawy związane z przedszkolem. Dzięki wykorzystaniu wskazówek dotyczących adaptacji czuje się naprawdę dobrze przygotowana do tego aby pomóc mojemu dziecku polubić przedszkole i przetrwać trudne początki w atmosferze zrozumienia i bliskości. Diana bardzo wnikliwie analizuje każdą sytuację/wiadomość/ wątpliwość. Podsuwa pomysły, daje gotowe narzędzia do radzenia sobie w trudnych momentach, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dzięki współpracy z nią czuje się lepszą mamą 😍 dziękuję 😘

P.

pedagog specjalny i mama

psycholog Diana Zalewska

 •  Ja też myślałam kiedyś, że kary, nagrody i karny jeżyk to dobre sposoby na wychowanie. Do czasu, aż pojawili się moi synowie. Wtedy zrozumiałam, że nie ma lepszej metody wychowawczej, niż DOBRA RELACJA, oparta na zrozumieniu.
 • Ja też kiedyś myślałam, że rodzicielstwo, to poświęcenie. Do czasu aż moje dzieci uświadomiły mi, że najpierw warto zadbać o siebie, by móc dać coś z siebie innym. Gdy zapominamy, że my też jesteśmy ważni, tracimy cierpliwość i częściej wybuchamy.

To dlatego pracuję tak, jak pracuję – w oparciu o rodzicielstwo bliskości. Nie znajdziesz u mnie kar, nagród, straszenia, manipulacji i przekupstwa. Znajdziesz rozwiązania, które wspierają relacje w rodzinie, zamiast je niszczyć.

emocje już nie będą kipieć uszami, bo będziesz umiała zachować spokój! by być taką mamą, jaką zawsze chciałaś!

NIE czekaj na ostateczność! Często korzystanie ze wsparcia psychologa jest postrzegane jako fanaberia albo ostateczność. Ludzie próbują poradzić sobie sami, czekając aż dojdą do granicy, a wtedy praca jest trudniejsza, trwa dłużej i przez to jest droższa. Ale nie to jest największym problemem. Najtrudniejsze jest wyjście z bezradności, uwierzenie że można coś zmienić. “Przeskoczenie” we własnej głowie z poziomu “to nic nie da” w tryb “mam na wpływ”! GWARANTUJĘ, że zrobimy to RAZEM!

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH RODZICÓW

Takie wsparcie na pewno przyda się wielu rodzicom. Diana jest dużą pomocą dla wszystkich, którzy chcą świadomie wspołpracować ze swoimi dziećmi, w tym też przez czas wdrażania dziecka do żłobka czy przedszkola. Diana dzieli się swoim doświadczeniem jako psycholog, ale też jako mama. Jest niezwykle empatyczną osobą.

Kinga

prawnik i mama

Moim zdaniem bardzo warto. Dzielenie się rozterkami, kłopotami i sukcesami w takiej sytuacji zawsze daje wiatr w żagle. A do tego jeszcze duża dawka profesjonalnej wiedzy. Czego chcieć więcej? 😊😘❤️

Ania

nauczycielka w przedszkolu i mama

“Pierwszy chrzest bojowy 🙂 przy pierwszej awanturze o huśtawki powiedziałam, że czekamy na swoją kolej i tak jak mówiłaś, starałam się ją wspierać poprzez zrozumienie, że jest jej ciężko i że nie jest to za fajne. Był płacz- myślałam, że sposób nie przejdzie, ale odczekała swoje i o dziwo przy kolejnej atrakcji po prostu zapytała na spokojnie czy potem będzie jej kolej. Powiedziałam, że tak więc ze spokojem wytrzymała.

Co do złości to faktycznie, jak zaczęliśmy powtarzać to co ona do nas mówi odnośnie emocji i uczuć, zaczęła się mniej złościć – łatwiej przejść nam od histerii do rozwiązywania problemów. Z zabaw od Ciebie, udało nam się to zrobić na innej bazie – jej tupania. Była zła, zaczęła tupać, wiec jej na to pozwoliłam i jeszcze zaczęłam tupać z nią. To ją na początku skonsternowało, a potem rozśmieszyło”.

Ania

adwokat i mama

Rodzice o współpracy ze mną w ramach kursu o adaptacji:

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo NIE jest ten program?

Ten program nie jest dla rodziców, którzy szukają magicznych metod, tak szybkich jak “pstryknięcie palcami”, którzy nie mają w sobie otwartości na to, że dziecko też ma swój temperament, swoje emocje i doświadczenia. Nie odnajdą się w nim osoby, które sądzą, że aby dobrze wychować dziecko konieczne są kary, ani takie, które uważają, że rodzic nie musi nic zmieniać w podejściu do dziecka.

Czy Program jest tylko online, czy możemy się spotkać?

Program odbywa się online, ponieważ jest to wygodna forma dla zajętych rodziców. Nie trzeba szukać opieki dla dziecka, nie trzeba wychodzić z domu, szykować się, czy specjalnie sprzątać.

Praca z psychologiczna z małymi dziećmi (bez zaburzeń), opiera się głównie na pracy z rodzicem, bo to rodzic ma największy wpływ na dziecko i to rodzic jest świadkiem trudnych sytuacji, które podczas wizyty psychologicznej praktycznie nie występują. 

Jeśli jednak chcesz się spotkać ze mną na żywo i jesteś z Lublina lub bliskich okolic, napisz do mnie wiadomość: diana@dianazalewska.pl

W jaki sposób umawiamy się na spotkania online?

W ciągu maksymalnie 48 godzin od zakupu Programu napiszę Ci wiadomość na adres mailowy podany przez Ciebie w zamówieniu i prześlę swój garfik, w którym możesz zabukować termin pierwszej konsultacji. Jeśli żaden mój termin nie będzie Ci pasował, wtedy ustalamy go wspólnie. 

Podczas bieżącego spotkania online umawiamy się na kolejne.

Co w sytuacji, gdy w jakimś tygodniu nie będę mogła uczestniczyć w spotkaniu online?

Terminy spotkań ustalamy indywidualnie. To jest program “szyty na miarę”, więc jeśli będzie taka sytuacja, że w danym nie tygodniu nie możesz uczestniczyć, umówimy się w innym terminie. Jeśli uznasz, że spotkania są za częste i potrzebujesz rzadziej, również znajdziemy rozwiązanie.

Ile to kosztuje i jakie są metody płatności?

Program Wsparcia to koszt 397 zł, natomiast jego wartość jest dużo wyższa. Metody płatności są dwie. Można zapłacić przez PayPal lub przelewem tradycyjnym na nr konta: Diana Zalewska 39 1160 2202 0000 0002 1575 3128 Bank Millenium.

Czy można płacić w ratach?

Tak. Jeśli chcesz zapłacić w ratach, napisz, proszę do mnie wiadomość: diana@dianazalewska.pl

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!